תקנון

תנאים אלו מהווים הסכם מחייב בין הלקוח ל"לבי"א מחשבים" (להלן: "אנו" או "לבי"א מחשבים" ). תנאי השימוש מתייחסים באופן שווה לבני שני המינים, השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

תנאי האחריות:

אחריות למחשבים

מרבית המחשבים מגיעים עם אחריות יצרן כמפורט במפרטיי המחשבים, במידה ולא קיימת אחריות יצרן (מחשב משומש), אנו נותנים על המחשב אחריות מלאה לכל החלקים.
האחריות הינה על תקינות המחשב כאשר נעשה בו בשימוש סביר, אין האחריות מכסה: שבר, רטיבות, קורוזיה וכדו'.
משך האחריות הינו בהתאם למוסכם בעת הרכישה, בדרך כלל, בין חצי שנה לשנה.
על סוללה יש אחריות למשך חודש אחד בלבד.
על מנת שלא לפגוע בכם הלקוחות, האחריות הינה בחודשים לועזיים כיוון שהם ארוכים יותר.

אחריות למוצרים

לבי"א מחשבים אינה אחראית לטיב המוצרים המשווקים באתר. האחריות על טיב המוצרים וכן האחריות לכל נזק, אם ייגרם כתוצאה מהמוצרים והשירותים ו/או השימוש בהם, חלה על פי דין, על היצרנים ו/או היבואנים ו/או הספקים של המוצרים, לפי העניין. אם קיבלת מוצר פגום, זכותך להחליפו או להשיבו ולקבל את כספך בחזרה, לרבות דמי הטיפול והמשלוח בהם חויבת.

אחריות לתוכנה

לא קיימת שום אחריות על תוכנה, כחלק מן השירות אנו דואגים לספק את המחשב מותקן ומוכן לשימוש.
במידה ונדרשת התקנה מחדש מכל סיבה שהיא יגבה מן הלקוח תשלום סמלי של 50 ₪ (במקום 100 ₪ תעריף רגיל) בעבור ההתקנה, כמובן שניתן לעשות את ההתקנה הנוספת באופן עצמאי ללא תוספת תשלום. (התעריף הממוצע בשוק לשעת התקנה הוא 200 ₪)

רישיונות תוכנה:

המחשב מגיע מוכן ומותקן עם רישיון למערכת הפעלה אלא אם כן צוין אחרת. התקנה זאת היא חלק מן השירות שאנו נותנים לרוכשי המחשב.
כיוון שאנו עובדים עם התקנה מוכנה מראש, המחשב מגיע עם שלל תוכנות בסיסיות כגון: אקרובט רידר, אנטי וירוס, תוכנה לצפיה בdvd , תוכנה לצריבת דיסקים (nero) ואופיס 2007 או 2010 לבחירת הלקוח.
שימו לב! התקנת תוכנות האופיס מתבססת על ההנחה שלבעל המחשב יש רישיון חוקי של אופיס על המחשב האישי שלו (נייח או נייד נוסף הנמצא בביתו), ואין הוא צריך לרכוש עותק נוסף למחשב הנייד (זאת ע"פ תנאי הרישיון של Microsoft)
במידה ואין לבעל המחשב רישיון חוקי של אופיס עליו לרכוש רישיון או להסיר את התוכנה, ניתן להשתמש בפתרונות חליפיים חינמיים כגון אופן אופיס, שקובץ התקנה שלו מצורף ב"מסמכים שלי".

מדיניות החזרות מחשב

כל המוצרים החדשים ניתנים להחזרה תוך 14 יום בתנאי שיוחזרו באריזתם המקורית ולא בוצע בהם שימוש.
ניתן להחזיר מחשב משומש תוך 14 יום, גם אם ביצעתם בו שימוש:

אנו שומרים את הזכות לגבות על פי שיקול דעתנו אחד או יותר מן התשלומים הבאים:


כל עוד המוצרים לא נשלחו אליך, ניתן לבטל כל עסקה, ולקבל זיכוי מלא לרבות בגין דמי הטיפול והמשלוח. זאת בתנאי שלא שוריין עבור הלקוח מוצר אחרון במלאי או בוצעה הזמנה של מוצר במיוחד עבור הלקוח
ניתן להחזיר כל מוצר תוך 14 ימים מיום קבלתו, בתנאי שבמוצר לא נעשה כל שימוש והוא ארוז באריזתו המקורית . במקרה כאמור, תזוכה בסכום ששילמת בניכוי של עד 5% מעלות העסקה ובכל מקרה לא מעבר ל- 100 ש"ח.

במידה שקיבלת מוצר פגום, לבי"א מחשבים תחליפו, ככל שניתן, במוצר זהה, תקין וללא פגם, או שתשיב לך את מלוא כספך, לרבות דמי הטיפול והמשלוח בהם נשאת, לפי בחירתך. אם לא ניתן יהיה לספק מוצר חלופי זהה, כספך יושב לך, כאמור, במלואו.

לצורך החזרה של מוצר, יש לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית ומכתב קצר אל הכתובת: לבי"א מחשבים, בית חגי 99 ד.נ. הר חברון 9043000.

חילוקי דעות

במקרה של חילוקי דעות, יתברר העניין בדין תורה, בבית הדין של קריית ארבע, או במקום אחר במידה ויהיה מוסכם על שני הצדדים.

הזמנת מוצרים

כדי להזמין מוצרים באתר לבי"א מחשבים , יש להזין את פרטיך האישיים באתר. במעמד זה תתבקש למסור שם פרטי ושם משפחה, תעודת זהות, טלפון, כתובת מלאה, וכתובת דואר אלקטרוני. חשוב למסור פרטים מלאים, עדכניים ונכונים מכיוון שלא נוכל לספק מוצר/ים ללא פרטים אלו. אם מסרת פרטים שגויים בעת ביצוע ההזמנה, לא נוכל להבטיח שההזמנה תגיע אלייך. זאת ועוד, אם הזמנה תחזור אלינו עקב פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בדמי הטיפול והמשלוח. תוך מספר ימים מביצוע ההזמנה, אישור על ההזמנה יישלח לכתובת הדוא"ל שמסרת. אישור זה אינו מחייב את לבי"א מחשבים לשלוח את המוצר/ים אלא מהווה אישור בלבד לכך שההזמנה נקלטה במערכת. אם לא קיבלת אישור זה תוך מספר ימים, ייתכן שההזמנה לא נקלטה. אנא פנה אל שירות הלקוחות לבירור בנושא.

אספקת מוצרים

לבי"א מחשבים מתחייבת לספק מוצר/ים שהוזמנו באתר, בתנאים הבאים: 1. המוצר קיים במלאי. 2. הלקוח שילם עבור הזמנתו. 3. הבנק של הלקוח אישר את העסקה. 4. הלקוח מסר שם וכתובת נכונים ועדכניים למשלוח המוצר/ים. לבי"א מחשבים עושה כל מאמץ לדאוג לכך שמוצרים המופיעים באתר יימצאו במלאי. עם זאת, במקרה שהמוצר/ים שהזמנת אזל/ו מהמלאי או שהבנק לא אישר את העסקה, לבי"א מחשבים לא תהיה חייבת לספק את המוצר/ים. ההזמנה לא תחויב, ונודיעך על ביטול ההזמנה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או בטלפון.

מועד אספקה:

זמן האספקה הוא עד 7 ימי עסקים* מיום אישור העסקה במידה והוא קיים במלאי.
* ימי העסקים לעניין זה הינם ימים א'-ה' בלבד, לא כולל ערבי חגים וחגים.
במידה והמחשב אינו קיים במלאי אנו ננקוב במועד משוער לאספקה אך איננו יכולים להתחייב על כך כיוון שעלולים להיגרם עיכובים שאינם תלויים בנו.
במידה ויהיה מדובר בעיכוב של למעלה משבוע מהמועד שנקבע, הלקוח יוכל לבטל את הרכישה בלא שום תביעה מצידנו.

לבי"א מחשבים לא תהיה אחראית לעיכובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתה - כגון אירועים ביטחוניים, פעולות איבה, פגעי טבע, תאונות, שביתות והשבתות, תקלות במערכות המחשוב ו/או התקשורת. במקרה שלא ניתן יהיה לספק מוצר או שירות, תהיה רשאית לבי"א מחשבים לבטל את העסקה וכספך, לרבות דמי המשלוח, אם חויבת בהם, יושב לך במלואו.

אספקת המחשב עד לבית הלקוח

כחלק מתפיסת השירות של לבי"א מחשבים, אנו מעדיפים להיפגש ולספק את המחשב באופן אישי תוך מתן הדרכה קצרה על המחשב ותפעול נכון שלו.
השירות הזה מסופק בדרך כלל במקומות מרכזיים בין ירושלים לתל אביב. וכן כל איזור יהודה והשפלה.
אנו שומרים את הזכות על פי שיקול דעתנו שלא להגיע למקומות מרוחקים המצריכים נסיעה מרוחקת מאוד, ובמקרה כזה המחשב יישלח בדואר.

מחירים

כל מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי טיפול ומשלוח.
המחיר לשעת עבודה אינו כולל מע"מ.
לבי"א מחשבים שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחיריהם של המוצרים והשירותים המשווקים באתר. המחיר התקף לרכישה הוא המחיר שהופיע באתר בעת ביצוע הרכישה.
אנו עושים כל מאמץ לוודא שלא יהיו טעויות במחירים. אם בכל זאת חלה טעות במחיר, נפנה אלייך לאחר ביצוע ההזמנה ונודיעך על המחיר הנכון. אם תסרב לרכוש את המוצר במחיר הנכון, לבי"א מחשבים לא תהיה מחויבת לספקו, והעסקה תבוטל.

דמי טיפול ומשלוח

לבי"א מחשבים שולחת את מוצריה (פרט למחשבים) באמצעות דואר ישראל לכל חלקי הארץ. המוצרים נבדקים ונארזים בקפידה לפני המשלוח תוך הקפדה על אבטחת שלמות המוצר בזמן המשלוח. ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצרים המשווקים באתר בתיאום מראש עם לבי"א מחשבים מבית חג"י או ממקומות אחרים בארץ.

עלות משלוח

חבילה עד 500 גרם: 10 ₪
חבילה בין 500 גרם ל 1 קילוגרם: 15 ₪
חבילה בין 1 קילוגרם ל 2 קילוגרם: 20 ₪
משלוח מחשב בחינם

אלא אם כן מצוין אחרת במפורש בסמוך למוצר.

שירות לקוחות

ניתן לפנות אל שירות הלקוחות בכל שאלה דרך פניה באתר בתויות "צור קשר".